Roman Franta

  • Roman Franta

    The Metaphysical Library

    No.: 157

    Auction price: 220.000 CZK (9.167 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 2024, 140 x 160 cm, sign. vzadu R. F. 2024, Roman Franta absolvoval AVU v Praze v ateliérech Bedřicha Dlouhého a Aleše Veselého. Ve studiu dále pokračoval v USA na kalifornském Institutu umění v San Franciscu u J. Morgana, J. Hatofského a K. Anno. Od roku 2008 působil v ateliéru malby…

    Current price: 220.000 CZK (9.167 €)

    Estimate: 280 000 - 320 000 CZK