Antonín Sondej

(1992)

  • Antonín Sondej

    (1992)

    T.K. II

    No.: 156

    Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 2023, 80,5 x 95,5 cm, sign. vzadu A.S.23, Studoval v ateliéru grafiky u Jiřího Lindovského a Dalibora Smutného na Akademii výtvarných umění v Praze. Antonín Sondej se zabývá tématem portrétu, které zpracovává s velkou jemností, řemeslností, estetickou kvalitou s jasně grafickým přístup…

    Current price: 32.000 CZK (1.334 €)

    Estimate: 40 000 - 50 000 CZK