Jan Chaloupek

  • Jan Chaloupek

    Jarní krajina

    No.: 168

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2024, 25 x 30 cm, sign. vzadu JACH 24, Jan Chaloupek je současný český malíř, ilustrátor a grafik, jehož tvorba se vyznačuje jedinečnou kombinací expresivního rukopisu a lásky k přírodě. Absolvoval PdF – výtvarný obor Masarykovy Univerzity v Brně, na které nějaký čas i působil. Na umě…

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

    Estimate: 12 000 - 14 000 CZK