Oldřich Jelínek

  • Oldřich Jelínek

    Lovci

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    olej, sololit, 1990, 39 x 50,5 cm, sign. LD O.Jelínek, rám, Oldřich Jelínek je kreslířem, ilustrátorem, malířem a grafikem, jenž je znám zejména svou spoluprací s řadou časopisů jako Pionýr, Ohníček, ABC, Sedmička, Čtyřlístek, Dikobraz ad. Jeho dílo zahrnuje malebná vyobrazení jazzu, tance či nejrůz…

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    Odhadní cena: 85 000 - 100 000 CZK