Antonín Lukavský

  • Antonín Lukavský

    V domě č. 31636

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 2007, 90 x 95 cm, sign. PD Lukavský, lišta, publikováno v katalogu k 125. výročí narození Franze Kafky, katalog přiložen

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)

    Odhadní cena: 100 000 - 120 000 CZK