Jiří Winter Neprakta

(1924-2011)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Muchomůrka zelená (hlízovitá) Amanita phalloides

    No.: 197

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    tuš, akvarel, papír, 33 x 45 cm, návrh na osvětovou pohlednici, vydala zdravotnická správa MNO v roce 1974, pro potřebu zdrav. výchovy, ve spolupráci s ing. M. Smotlachou, vzadu razítko Naprakta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and Th…

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Estimate: 15 000 - 18 000 CZK

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Muchomůrka zbělená (hlízovitá, jarní) Amanita phalloides subsp. verna

    No.: 198

    Estimate: 15 000 - 18 000 CZK

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Do pekla

    No.: 199

    Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)

    akvarel, tuš, papír, 1981, 27,5 x 28 cm, sign. LN Neprakta, rám, vzadu věnování Haničce k vánocům 1981 s pěkným pozdravem Neprakta, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague

    Current price: 27.000 CZK (1.125 €)

    Estimate: 35 000 - 42 000 CZK