Rudolf Adámek

(1882-1953)

  • Rudolf Adámek

    (1882-1953)

    Vodník a duše

    No.: 115

    Auction price: 78.000 CZK (3.250 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    kvaš, pastel, uhel, 1941, 58,5 x 42,3 cm, sign. PD Rud - Adámek 41, rám, Rudolf Adámek byl český malíř, grafik a ilustrátor. Studoval na pražské Akademii výtvarných umění pod vedením profesora Františka Ženíška. Byl rovněž členy uměleckých skupin Sursum a SVU Myslbek. Tvořil dřevoryty, litografie, e…

    Current price: 78.000 CZK (3.250 €)

    Estimate: 100 000 - 120 000 CZK