Alois Schneiderka

(1896-1958)

  • Alois Schneiderka

    (1896-1958)

    Vesnický motiv

    No.: 243

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 69 x 94 cm, klínový rám, Alois Schneiderka byl žákem prof. Rumplera na Akademii výtvarných umění ve Vídni a na Akademii Julian v Paříži u A. Debaye. První světovou válku prožil v Dolomitech. Po válce se vrátil na vídeňskou Akademii a studoval u prof. A. Sochaczevského. Studijní cesty p…

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

    Estimate: 13 000 - 15 000 CZK