Kamila Ženatá

  • Kamila Ženatá

    Mycelium

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 51.000 CZK (2.125 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2024, 100 x 80 cm, sign. LD Kamila Ženatá, Kamila Ženatá studovala na Akademii výtvarných umění v letech 1973-1979 v ateliéru profesora Ladislava Čepeláka. Přestože vystudovala klasické grafické techniky, vyjadřuje se v různých médiích skrze malbu, fotografii, video až po multimediáln…

    Aktuální cena: 51.000 CZK (2.125 €)

    Odhadní cena: 65 000 - 75 000 CZK