Zdeněk Sklenář

(1910-1986)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Podzim

    No.: 1

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    litografie, 15,8 x 11 cm, sign. DU Sklenář, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Hofbauer and Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fi…

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Estimate: 15 000 - 18 000 CZK

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Ryba

    No.: 2

    Auction price: 18.000 CZK (750 €)

    litografie, 1966, 21,5 x 35,5 cm, sign. DU Sklenář 66, č. 119/150, výtečná ukázka z díla originálního českého malíře, grafika a ilustrátora. Vystudoval na UMPRUM v Praze, kde později zastával i profesorský post. Byl členem SVU Mánes, skupiny Bilance při Umělecké besedě a Sdružení českých grafiků Hol…

    Current price: 18.000 CZK (750 €)

    Estimate: 24 000 - 28 000 CZK

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Dívčí hlava

    No.: 3

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    suchá jehla, 15,5 x 12 cm, sign. PD ZD. Sklenář, rám, č. 5/30, výtečná ukázka z díla originálního českého malíře, grafika a ilustrátora. Vystudoval na UMPRUM v Praze, kde později zastával i profesorský post. Byl členem SVU Mánes, skupiny Bilance při Umělecké besedě a Sdružení českých grafiků Hollar.…

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

    Estimate: 25 000 - 30 000 CZK