Antonín Sládek

  • Antonín Sládek

    F. K. v Hybernské ulici 1929

    No.: 151

    Auction price: 120.000 CZK (5.000 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 2008, 80 x 60 cm, sign. PD Sládek 2008, rám, publikováno v katalogu k 125. výročí narození Franze Kafky, katalog přiložen

    Current price: 120.000 CZK (5.000 €)

    Estimate: 150 000 - 170 000 CZK