Jan Merta

  • Jan Merta

    Obsahy

    No.: 66

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    akvarel, papír, 1993, 17,5 x 13,8 cm, sign. PD Jan Merta 93, Jan Merta ve své tvorbě vychází z osobní paměti, kdy témata z reálného světa vnáší do světa vlastních prožitků. Jako náměty pro vizuální zpracování používá objekty, předměty či reálie mimo pole běžné pozornosti, které jsou však pro něj sam…

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Estimate: 12 000 - 14 000 CZK

  • Jan Merta

    Buďte opatrní

    No.: 176

    serigrafie, 2000, 15,5 x 11,5 cm, sign. PD Jan Merta 2000, rám, č. 16/100, Jan Merta je významný současný český malíř. Vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze, kde se začal profilovat jako solitérní osobnost, nezávislá na hlavních uměleckých směrech své doby. Získal řadu ocenění a jeho práce js…