Ukřížování

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, rentoaláž, 31,5 x 17 cm, drobná olejová malba představuje v baroku oblíbený námět truchlící Panny Marie stojící před Ukřižovaným Kristem. Tlumená barevnost odpovídá náladě výjevu, který se odehrává na kopci Golgota. Pod křížem je umístěna lebka, v pozadí jsou vidět obrysy města předsta…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Odhadní cena: 15 000 - 18 000 CZK