Aleš Lamr

(1943-2024)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Některé padají, některé letí

    No.: 43

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 1984, 41,5 x 58,5 cm, sign. NU Lamr 84, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Estimate: 15 000 - 18 000 CZK

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Éterická

    No.: 44

    Auction price: 34.000 CZK (1.417 €)

    akryl, plátno, 2012, 50 x 40 cm, sign. DU A. Lamr 12, rám, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo …

    Current price: 34.000 CZK (1.417 €)

    Estimate: 45 000 - 55 000 CZK

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    U bazénu

    No.: 45

    Auction price: 54.000 CZK (2.250 €)

    akryl, plátno, 2015, 50 x 70 cm, sign. vzadu A. L. 15, rám, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo…

    Current price: 54.000 CZK (2.250 €)

    Estimate: 70 000 - 85 000 CZK