Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Job

    No.: 26

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    tempera, tuš, papír, 1988, 49,5 x 70 cm, sign. PD Načeradský 88, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Estimate: 11 000 - 13 000 CZK

  • Jiří Načeradský

    No.: 27

    tempera, tuš, papír, 1991, 48 x 66 cm, sign. PD Načeradský 91, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Estimate: 11 000 - 13 000 CZK

  • Jiří Načeradský

    No.: 28

    Auction price: 100.000 CZK (4.167 €)

    olej, tempera, karton, sololit, 1963, 60,5 x 43 cm, sign. DU 8. 4. 63 Načeradský, rám, Jiří Načeradský se proslavil jako čelný představitel Nové figurace šedesátých let. Nabízená malba z roku ukončení jeho studií na pražské akademii představuje hravý portrét muže, při jehož vzniku malíř upřednostnil…

    Current price: 100.000 CZK (4.167 €)

    Estimate: 130 000 - 150 000 CZK

  • Jiří Načeradský

    Milenci (Virtuálové)

    No.: 46

    Auction price: 295.000 CZK (12.292 €)

    olej, plátno, 2010, 130 x 150 cm, sign. DU Načeradský 2010, hravá ukázka z díla jednoho z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato s …

    Current price: 295.000 CZK (12.292 €)

    Estimate: 350 000 - 450 000 CZK

  • Jiří Načeradský

    Venuše

    No.: 158

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    olej, plátno, 2006, 32,5 x 23 cm, sign. NU Načeradský 2006, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Estimate: 15 000 - 18 000 CZK

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka šedá

    No.: 159

    Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)

    akryl, plátno, 1981, 33,5 x 41 cm, sign. PD Načeradský 81, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Estimate: 60 000 - 70 000 CZK