Jitka Válová

(1922-2011)

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Postavy I

    No.: 11

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    litografie, 2009, 48,5 x 32,7 cm, sign. PD J. Válová 09, č. 69/100, mimo tisk pravý okraj lehce zašlý

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Estimate: 5 000 - 7 000 CZK

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Postavy II

    No.: 12

    litografie, 2009, 48,5 x 32,5 cm, sign. PD J. Válová 09, č. 38/100, mimo tisk pravý okraj lehce zašlý

    Estimate: 5 000 - 7 000 CZK

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Sběrači smutku

    No.: 15

    Auction price: 4.800 CZK (200 €)

    suchá jehla, 1971, 21 x 19,7 cm, sign. PD J. Válová 71, č. 23/25, na zadní straně popsáno: Sběrači smutku, Vzpomínka na oběti války; od Květy Válové 14/11/74, Grafika Jitky Válové s názvem „Sběrači smutku“ je působivým dílem, které zaujme svou minimalistickou formou a silným emocionálním nábojem. Na…

    Current price: 4.800 CZK (200 €)

    Estimate: 6 000 - 8 000 CZK