Svatopluk Klimeš

  • Svatopluk Klimeš

    Ráda se mazlím

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    koláž, kresba ohněm, deska, 2019, 30 x 40 cm, sign. DU monogr. K, Svatopluk Klimeš vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze (1967–1973) a kromě vlastní tvorby vyučoval od roku 1998 kresbu a malbu na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Klimeš je znám svými propalovanými obrazy, kdy médium …

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Odhadní cena: 28 000 - 35 000 CZK