Martin Salajka

(1981)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Paseka

    No.: 173

    Auction price: 77.000 CZK (3.209 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2023, 160 x 140 cm, sign. vzadu Martin Salajka, Autor je jedním z nejvýraznějších představitelů současné expresivní malby. Studium absolvoval na FVU v Brně u P. Veselého a na AVU v Praze v ateliéru M. Rittsteina. Vystavoval na několika kolektivních výstavách v Čechách, ale také po Evr…

    Current price: 77.000 CZK (3.209 €)

    Estimate: 100 000 - 120 000 CZK