Jiří Hauschka

  • Jiří Hauschka

    Bílá řeka

    No.: 169

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    Termination of first bid: 07. 11. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2011, 100 x 70 cm, sign. PD JH, krásná a vysoce působivá ukázka z tematicky i stylově velmi kompaktního díla rodáka ze Šumperku, který se stal prvním českým členem mezinárodního hnutí stuckistů. Malba plná emocí zaujme svou výraznou kontrastní barevností zobrazeného krajinného motivu …

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

    Estimate: 12 000 - 14 000 CZK