Alena Anderlová
Motorkář I
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:51
olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Alena Anderlová
Motorkář II
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:55