Ivan Kováčik
A special world bicycle
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:42
ručně kolorovaná litografie, 1999, 31,5 x 47,7 cm, sign. PD Ivan Kovčik 99, č. 1/28
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Ivan Kováčik
Mercedes-Benz Island
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:44
kombinovaná technika, papír, 2002, 30,5 x 48,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2002, č. 97/100
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)