MICL
(1969)
Jak jezdí andělé
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:53
olej, plátno, 2018, 45,5 x 60,5 cm, sign. PD Micl 18, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)