MICL

(1969)

  • MICL

    (1969)

    Jak jezdí andělé

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:53

    olej, plátno, 2018, 45,5 x 60,5 cm, sign. PD Micl 18, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)