Petr Ptáček
DC - 2
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:10
litografie, 2011, 20 x 40,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, autroský tisk
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Petr Ptáček
L & K
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:11
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Petr Ptáček
Blue Bird
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:12
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Petr Ptáček
Bittern
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:13
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Petr Ptáček
Cord - Rekordní jízda
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:14
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Petr Ptáček
Plechovky 1
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:15
litografie, 2017, 29,2 x 42,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 9/70
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Petr Ptáček
Plechovky 3
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:16
litografie, 2017, 29,2 x 42,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 31/80
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Petr Ptáček
Před rychlostním rekordem
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:17
litografie, 2008, 27 x 39,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, č. 105/130
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Petr Ptáček
Autostrada
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:37
litografie, 26 x 40 cm, č. 80/100
Petr Ptáček
Hydroplanem
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:40
litografie, 2005, 24,5 x 44 cm, sign. PD Petr Ptáček, č. 16/90
Petr Ptáček
Nádraží
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:48
litografie, 2016, 29 x 42 cm, sign. PD Petr Ptáček 2016, č. 10/60
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)