Lukáš Miffek

(1978)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Do jogurtu

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:43

    litografie, 2008, 48,2 x 32,5 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 29/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Pak těsto vyválej, na tenké pruhy, dozadu nekoukej, na věrné druhy

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 19:03

    olej, plátno, 2021, 120 x 100 cm, sign. vzadu Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK