Jaromír 99

(1963)

LIST OF AUTHORS

  • Jaromír 99

    (1963)

    Jezero

    No.: 2

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 19. 09. 2024 18:31

    gicleé print, 2020, 52,5 x 39 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/100

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaromír 99

    (1963)

    Kaple

    No.: 15

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 19. 09. 2024 18:44

    giclée tisk, papír, 2023, 45,5 x 64,5 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 3/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaromír 99

    (1963)

    Svatej

    No.: 16

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 19. 09. 2024 18:45

    giclée tisk, papír, 2023, 63,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 3/29, součástí dražené položky je i autorkou signovaná kniha Bílá voda s ilustracemi Jaromíra 99

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaromír 99

    (1963)

    Léčebna

    No.: 17

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 19. 09. 2024 18:46

    giclée tisk, papír, 2023, 63,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 3/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaromír 99

    (1963)

    Hřbitov

    No.: 18

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 19. 09. 2024 18:47

    giclée tisk, papír, 2023, 63 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaromír 99

    (1963)

    Náves

    No.: 19

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 19. 09. 2024 18:48

    giclée tisk, papír, 2023, 35 x 64,5 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaromír 99

    (1963)

    Bílá voda

    No.: 20

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 19. 09. 2024 18:49

    giclée tisk, papír, 2023, 64,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, součástí dražené položky je i autorkou signovaná kniha Bílá voda s ilustracemi Jaromíra 99

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaromír 99

    (1963)

    Mariahilfe

    No.: 21

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 19. 09. 2024 18:50

    giclée tisk, papír, 2023, 45 x 64 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaromír 99

    (1963)

    Příjezd

    No.: 41

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 19. 09. 2024 19:06

    giclée print, 2023, 46 x 66 cm, sign. PD Jaromír 99, rám, č. 1/3, Jaromír Švejdík (Jaromír 99) je českým výtvarníkem, ilustrátorem, skladatelem a hudebníkem. Vedle volné tvorby se věnuje zejména komiksům a ilustraci knih. Mezi jeho nejznámější díla patří komiksový román Alois Nebel, který byl zfilmo…

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.