MICL

(1969)

  • MICL

    (1969)

    Labuť a tele

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:30

    litografie, 40 x 60 cm, sign. PD Micl 12, č. 60/100, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • MICL

    (1969)

    Starý a nový sen

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:51

    olej, plátno, 2024, 60 x 90 cm, sign. PD MICL 24, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • MICL

    (1969)

    Dva sloni nad hladinou

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:52

    litografie, 2015, 38 x 50 cm, sign. PD MICL 15, č. 67/69, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • MICL

    (1969)

    Veselá parta

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 19:01

    olej, plátno, 2022, 60 x 90 cm, sign. PD Micl, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

  • MICL

    (1969)

    Stará Praha

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 19:02

    olej, plátno, 2023, 60,5 x 45,5 cm, sign. PD Micl 23, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

  • MICL

    (1969)

    Člověk/pes

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2024 19:05

    litografie, 2018, 26 x 42,5 cm, sign. PD Micl 18, č. 2/8, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)