MICL
(1969)
Labuť a tele
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:30
litografie, 40 x 60 cm, sign. PD Micl 12, č. 60/100, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
MICL
(1969)
Starý a nový sen
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:51
olej, plátno, 2024, 60 x 90 cm, sign. PD MICL 24, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
MICL
(1969)
Dva sloni nad hladinou
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:52
litografie, 2015, 38 x 50 cm, sign. PD MICL 15, č. 67/69, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
MICL
(1969)
Veselá parta
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 19:01
olej, plátno, 2022, 60 x 90 cm, sign. PD Micl, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
MICL
(1969)
Stará Praha
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 19:02
olej, plátno, 2023, 60,5 x 45,5 cm, sign. PD Micl 23, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
MICL
(1969)
Člověk/pes
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 19:05
litografie, 2018, 26 x 42,5 cm, sign. PD Micl 18, č. 2/8, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)