Josef Mžyk
Položka č.: 699Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:16
litografie, 2008, 33 x 24,3 cm, sign. PD Mžyk 2008, č. 138/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)