Eduard Milén

(1891-1976)

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Žena v přírodě

    Položka č.: 686

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:03

    litografie, 61 x 43 cm, sign. PD Ed. Milén , rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Koupání

    Položka č.: 687

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:04

    suchá jehla, 1927, 24 x 19 cm, sign. DU Ed. Milén, rám, č. 39/50, na zadní straně štítek s popisem (dílo bylo vystaveno na brněnské výstavě), Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)