Eduard Milén
(1891-1976)
Žena v přírodě
Položka č.: 686Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:03
litografie, 61 x 43 cm, sign. PD Ed. Milén , rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Eduard Milén
(1891-1976)
Koupání
Položka č.: 687Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:04
suchá jehla, 1927, 24 x 19 cm, sign. DU Ed. Milén, rám, č. 39/50, na zadní straně štítek s popisem (dílo bylo vystaveno na brněnské výstavě), Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)