Jaroslav Novák

(1914-1984)

  • Jaroslav Novák

    (1914-1984)

    Krajina s bludným balvanem

    No.: 748

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 15:05

    litografie, 1943, 24,5 x 34 cm, sign. PD Jar Nov 43, pasparta, č. 9/56, pasparta mírně poškozena, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)