Helena Horálková
Ryby
No.: 519Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 11:16
litografie, 1993, 64 x 49 cm, sign. PD H. Horálková 93, č. 4/5, na papíře zejména v dolní části skvrny, po stranách na mnoha místech natrženo, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of R. Klimovic, J. Horanek and J. Mahelka at The Secondary School of Arts in Prague, prof. W. Klemke at Kunsthochschu…
Current price: 500 CZK (21 €)