Helena Horálková

  • Helena Horálková

    Ryby

    Položka č.: 519

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:16

    litografie, 1993, 64 x 49 cm, sign. PD H. Horálková 93, č. 4/5, na papíře zejména v dolní části skvrny, po stranách na mnoha místech natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně R. Klimoviče, J. Hořánka a J. Mahelky na SOŠV v Praze, prof. W. Klemkeho na Kunsthochschule v Berlíně

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)