Zuzana Oberthorová - Popelková

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Jablko

    Položka č.: 767

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:24

    olej, karton, 2011, 26,5 x 19,5 cm, sign. LD Z. Popelková 2019, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

    Balanc

    Položka č.: 768

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:25

    olej, 2017, 19 x 13,5 cm, sign. LN Z. Popelková 2017, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)