Václav Benedikt
(1952)žák prof. J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, malíř; jeho díla jsou řazena do okruhu lyrické abstrakce a analytické malby; uspořádal 100 samostatných a účastnil se více jako 150 kolektivních výstav (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998) V roce 2010 vydána monografie v nakladatelstvi Gallery.
Václav Benedikt
Bílý medvěd
Položka č.: 395Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:12
litografie, 1993, 47,5 x 37,5 cm, sign. PD Benedikt 93, rám, č. 33/85, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Václav Benedikt
Papoušek
Položka č.: 396Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:13
litografie, 1993, 70 x 53,5 cm, sign. PD Benedikt 93, a.t., při okrajích ohmataný papír, rožky ohnuté, ve spodní části vpravo mimo tisk drobné skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a …
Václav Benedikt
Abstraktní kompozice
Položka č.: 397Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:14
litografie, 2001, 69,5 x 52 cm, sign. PD Benedikt 2001, č. 68/78, rožky mírně ohnuté, v horní části papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)