Milada Kazdová
(1911-2001)
Chrám sv. Mikuláše
Položka č.: 576Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:13
litografie, 32 x 25,3 cm, sign. PD M. Kazdová, rám, č. 47/60, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)