Položka č.: 658Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:35
litografie, 35 x 50 cm, sign. DU Liesler 67, č. 46/110, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
K Hamletu
Položka č.: 659Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:36
lept, 33 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 83, pravý horní roh ohnutý, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Záhadná skříň u jezera
Položka č.: 660Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:37
litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 133/140, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)