Josef Fiala

(1882-1963)

  • Josef Fiala

    (1882-1963)

    Sklízení sena

    Položka č.: 480

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:37

    olej, plátno, 34 x 49 cm, sign. LD Fiala, rám, plátno na několika místech zvlněné, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hynaise na Uměleckoprůmyslové škole v Praze a prof. A. Janka na Královské bavorské akademii výtvarných umění v Mnichově

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)