Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Katedrála svatého Víta
Položka č.: 614Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:51
litografie, sign. LD VKubašta, mírbě zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze. Čty…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)