Jan Hrnčárek

(1918-2009)

  • Jan Hrnčárek

    (1918-2009)

    Dukelský průsmyk

    Položka č.: 521

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:18

    vlna, papír, 40 x 76 cm, monogr. PD JH, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák O. Schüllera, prof. O. Nejedlého, V. Sychry, J. Lieslera a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu