Karel Beneš
(1932-2021)žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Karel Beneš
(1932-2021)
Miroslav Tyrš
Položka č.: 947Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:24
litografie, 1995, 33 x 29 cm, sign. PD KBeneš 95, rám, č. 121/125, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)