Michaela Lesařová - Roubíčková
Objekty
Položka č.: 958Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:35
litografie, 1982, 51,5 x 39 cm, sign. PD Michaela 82, č. 13/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)