František Hodonský
Krajina architektura
No.: 510Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 11:07
litografie, 1995, 56,5 x 74 cm, sign. PD F. Hodnoský 1995, č. 3/20, rožky mírně ohnuté, při levém okraji v jednom místě natrženo, papír nepatrně pomačkaný, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Aca…
Current price: 3.000 CZK (125 €)
František Hodonský
Plovoucí smaragdy
No.: 511Auction price: 5.500 CZK (230 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 11:08
litografie, 2010, 54 x 69,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 16/50, při okrajích, zejména v horní části, ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member o…
Current price: 5.500 CZK (230 €)