František Hodonský

  • František Hodonský

    Krajina architektura

    Položka č.: 510

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:07

    litografie, 1995, 56,5 x 74 cm, sign. PD F. Hodnoský 1995, č. 3/20, rožky mírně ohnuté, při levém okraji v jednom místě natrženo, papír nepatrně pomačkaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké bese…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • František Hodonský

    Plovoucí smaragdy

    Položka č.: 511

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:08

    litografie, 2010, 54 x 69,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 16/50, při okrajích, zejména v horní části, ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)