František Hodonský
Krajina architektura
Položka č.: 510Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:07
litografie, 1995, 56,5 x 74 cm, sign. PD F. Hodnoský 1995, č. 3/20, rožky mírně ohnuté, při levém okraji v jednom místě natrženo, papír nepatrně pomačkaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké bese…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
František Hodonský
Plovoucí smaragdy
Položka č.: 511Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:08
litografie, 2010, 54 x 69,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 16/50, při okrajích, zejména v horní části, ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)