Dušan Fencl

  • Dušan Fencl

    Spojení

    Položka č.: 447

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:04

    kombinovaá technika, papír, 1995, 14 x 19 cm, sign. PD Fencl 95, pasparta

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Dušan Fencl

    Raněné duše

    Položka č.: 448

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:05

    kombinovaná technika, 1997, 53,5 x 38,5 cm, sign. LD Fencl 97, rám, vzadu štítek s popisem autora, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Dušan Fencl

    Polibek smrti

    Položka č.: 449

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:06

    kombinovaná technika, 1997, 53,5 x 38 cm, sign. LD Fencl 97, rám, vzadu štítek s popisem autora, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)