Otto Schüller

  • Otto Schüller

    Položka č.: 973

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:50

    olej, plátno, 22 x 30 cm, sign. PD Otto Schüller, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)