Karel Stark

  • Karel Stark

    Obilné pole

    Položka č.: 972

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:49

    olej, karton, 1964, 17,5 x 24 cm, sign. LD Karel Stark 64, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)