A. Šec

  • A. Šec

    Dvě lišky

    Položka č.: 944

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:21

    olej, karton, 50 x 59 cm, sign. PD Šec A., rám, rám místy poškozen, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)