• Zeman

    Valašský statek

    No.: 940

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 18:17

    olej, karton, 1941, 64 x 50 cm, sign. PD J Zeman

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Zeman

    Uherské u Hajdů

    No.: 941

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 18:18

    olej, lepenka, 50 x 65 cm, sign. PD J. Zeman

    Current price: 200 CZK (9 €)