František Šourek

  • František Šourek

    Mořský břeh

    Položka č.: 890

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:27

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD Fr. Šourek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)