Vladimír Lavický

(1923-1997)

  • Vladimír Lavický

    (1923-1997)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 651

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:28

    akvarel, tempera, ruční papír, 45 x 58 cm, sign. PD V. Lavický, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)