Heinz Kühle

(1909-1965)

  • Heinz Kühle

    (1909-1965)

    U piva

    No.: 619

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 12:56

    akvarel, tužka, papír, 42 x 34 cm, sign. LD Heinz Kühle, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Heinz Kühle

    (1909-1965)

    Víno

    No.: 620

    Planned termination: 27. 09. 2024 12:57

    akvarel, tužka, papír, 46 x 33,5 cm, sign. LD Heinz Kühle, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Heinz Kühle

    (1909-1965)

    Se sudem

    No.: 621

    Planned termination: 27. 09. 2024 12:58

    akvarel, tužka, papír, 42,5 x 34 cm, sign. LD Heinz Kühle, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná